Pytania i odpowiedzi

Kliknij w pytanie, aby uzyskać odpowiedz.

Udział w wydarzeniu i jazdy testowe na udostępnionych motocyklach, pojazdach użytkowych i skuterach wodnych Kawasaki są bezpłatne.

Obsługa może poprosić o wpłacenie zwrotnej kaucji (pre-autoryzacja kartą lub gotówka) oraz wniesienia opłaty na pokrycie kosztów paliwa (skutery wodne)

 

Ze względów bezpieczeństwa i regulaminu "Kawasaki Demo-Day 2023", każdy chętny do odbycia jazdy testowej motocyklem musi być ubrany w odzież motocyklową. Na wydarzenie przynieś własny kask motocyklowy, kurtkę oraz długie spodnie motocyklowe, a także rękawice i zakryte buty.

Podczas jazdy testowej przestrzegaj przepisów ruchu drogowego i prowadź w granicach swoich umiejętności, doświadczenia, możliwości motocykla i przede wszystkim warunków panujących na drodze.

W przypadku pływania testowego skuterami wodnymi, udostępniamy kamizelki asekuracyjne. Zalecamy założenie pianki (długiej/krótkiej) w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

 

Przed rozpoczęciem testu poprosimy Cię o okazanie dowodu osobistego oraz ważnego prawa jazdy kategorii A (jazda testowa motocyklem) wydanego w Polsce/Unii Europejskiej bądź patentu sternika motorowodnego (pływanie skuterem wodnym) i podpisanie umowy użyczenia pojazdu i oświadczenia o wzięciu odpowiedzialności za wykroczenia – w razie otrzymania mandatu zostaniesz wskazany odpowiednim organom jako kierujący pojazdem.

Obsługa może ponadto poprosić o wpłacenie kaucji (pre-autoryzacja kartą lub gotówka), która oczywiście zostanie zwrócona, jeśli pojazd zwrócisz bez uszkodzeń.

W celu udziału w wydarzeniu, wypełnij formularz kontaktowy na stronie uzupełniając wymagane informacje (imię/nazwisko, a także adres Email i numer telefonu) i wybierając pojazd, którym chciałbyś przetestować.

Sprawdź poprawność numeru telefonu - opiekun wydarzenia będzie kontaktował się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić udział i zaproponować godzinę jazdy testowej.

Możesz maksymalnie zarejestrować się na jazdę dwoma preferowanymi modelami. Podczas wydarzenia będziesz mógł zapisać się na kolejne jazdy, jeśli wybrane pojazdy będą dostępne.

Nie zwlekaj z wypełnieniem do samego końca, liczba miejsc jest ograniczona.

Jeśli - niezależnie od powodów - nie możesz wziąć udziału w wybranym terminie Kawasaki "Demo-Days", masz dwie możliwości:

1. Sprawdź kalendarz pozostałych terminów w innym mieście.

2. Skontaktuj się z preferowanym przedstawicielem Kawasaki i skorzystaj z jazdy próbnej, pojazdem dostępnym w salonie sprzedaży. Motocykle oraz skutery wodne Demo dostępne u Dilera sprawdzisz od ręki na stronie: www.testuj.kawasaki.pl 

Na wydarzenia z cyklu Kawasaki Demo-Day zapraszamy niezależnie od pogody. Innymi słowy, jazdy testowe mogą odbywać się również przy złej pogodzie, takiej jak deszcz, pod warunkiem, że nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa.

W sytuacji skrajnie niekorzystnych warunków pogodowych zastrzegamy sobie jednak prawo do czasowego wstrzymania, skrócenia lub zakończenia jazdy testowej, jeśli pogoda może stwarzać potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa.